Series
Ratings
38- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5