Movies
Ratings
165
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
No ReservationsRated ★ 2.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
AppRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5