Movies
Ratings
441- HumintRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 4.0
I am a Rich ManRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5- Boy in the PoolRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 2.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
The Suicide ShopRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
RomeoRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 4.0