Movies
Ratings
720
Paris, TexasRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0- Eerie GrannyRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 4.0- A Clueless MovieRated ★ 2.0
The First OmenRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
Geoff McFetridge: Drawing a LifeRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 4.0- How to Make a Scary StoryRated ★ 2.5
- PerformanceTestRated ★ 2.0
- Papa’s FingerRated ★ 2.5
- Planet SpoiliaRated ★ 3.0