Movies
Ratings
47
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0