Movies
Ratings
1767
ArrivalRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
A Dream of IronRated ★ 3.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 1.0
Soul MateRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5- Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Beware of a Holy WhoreRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Near DeathRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0