Titles you rated
GattacaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0