Movies
Ratings
174
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
CryptozooRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
Petite MamanRated ★ 3.5