Movies
Ratings
243
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Oslo, August 31stRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0