Movies
Ratings
1627
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Fanny & AlexanderRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Tree of Wooden ClogsRated ★ 4.5
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
The Other Way AroundRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0