Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Grand TourRated ★ 3.5
Wild TourRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Colors WithinRated ★ 3.0
Kyrie Director's cutRated ★ 3.5