Titles you rated
SunnyRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Secret in Their EyesRated ★ 0.5
PonyoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0