Movies
Ratings
1143
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Death of a UnicornRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FranceRated ★ 3.5
Creep 2Rated ★ 3.5