Movies
Ratings
129
The King's WardenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0