Movies
Ratings
597
GodzillaRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5