Movies
Ratings
560
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5