Movies
Ratings
643
PatersonRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 0.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
JaneRated ★ 2.0