Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0