Movies
Ratings
113
Hello GhostRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
LeonRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
FriendRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 1.0