Movies
Ratings
982
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
ProblemistaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0