Movies
Ratings
40
Ash FlowerRated ★ 2.5
We Will Be OkRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0