Movies
Ratings
1296
My NameRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
The WatchersRated ★ 1.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5