Movies
Ratings
51
The Boss BabyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0