Movies
Ratings
105
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
LoganRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0