Movies
Ratings
26
AmélieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0