Movies
Ratings
908
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5