Movies
Ratings
195
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0- SukhavatiRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0