Movies
Ratings
195
ClickRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0