Movies
Ratings
130
ParasiteRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0