Series
Ratings
105
Love StoryRated ★ 4.0
The OfferRated ★ 4.0
CaliphateRated ★ 4.5
Blood, Sex & RoyaltyRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Maximilian and MarieRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
VeepRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 4.0