Movies
Ratings
369
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5