Titles you rated
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Train DreamsRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
The RIPRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5- SAVE THE GAMERated ★ 3.0