Movies
Ratings
377
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
PersepolisRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
PauletteRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
My Mother and Her GuestRated ★ 2.5- Ghost MessengerRated ★ 3.5
I Am DragonRated ★ 2.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 2.5