Movies
Ratings
103
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 1.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 4.0