Series
Ratings
187
My Beautiful ManRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0
Heesu in Class 2Rated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Heated RivalryRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Interview with the Vampire Season 1Rated ★ 5.0
Interview with the Vampire Season 2Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5