Movies
Ratings
158- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0