Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Piece by PieceRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.5