Movies
Ratings
799
HamnetRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0