Movies
Ratings
442
The King's WardenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Summer 1993Rated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5