Series
Ratings
85- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5