Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 2.5
Rental FamilyRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5