Movies
Ratings
431
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Lost in BeijingRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
RougeRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
You Burn MeRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5