Movies
Ratings
790
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
TenRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5