Movies
Ratings
182
Drunken Master IIRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0