Movies
Ratings
51
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 1.0