Movies
Ratings
106
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5