Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0