Movies
Ratings
635
San AndreasRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
DreddRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 2.5
Lucky Number SlevinRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0