Movies
Ratings
210
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 2.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.0