Movies
Ratings
84
TakenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5